12. Zasmějem se? Já budu ty a ty budeš já

25. ledna 2014 v 7:11 | juliette |  Last Year
Strašně dlouho se už něco snažim sesmolit... Ale je to těžší a těžší. Představte si, źe dokonce začínám i jednu na přání! Tu naštěstí ale s kámoškou, tak je aspoň na chvilku všechno cajk...
Už mám hotovou jednu kapitolu dopředu, ale dneska asi přidám jenom tuhle, protože jako obvykle budu muset tamtu překopat od základů, zase jsem zapoměla, že spolu James s Lily chodí, že jo... já bych si to měla někam napsat-_-"Hej Pottere!" prořízl hlučnou Velkou síň dívčí křik. Už to začalo. Včera večer se ti dva domluvili, že si prohodí role. Lily bude uhánět Jamese, a ten ji bude bez přestání odmítat.
"Co je Evansová?" křikl téměř znuděně, ale v očích mu hrály pobavené plamínky. Oči všech přítomných se stočily k nebelvírskému stolu a zaujatě své spolužáky pozorovaly.
"Pojď se mnou na rande!" vřískla rudovláska. Musel jsem se velmi přemáhat abych se nerozesmál, jako by někdo použil kouzlo Alohomora, všechny pusy v místnosti spadly až někam k podlaze. I učitelům, kromě Brumbála, který se pouze opřel o židli a spojil své prsty. Usmíval se na celé kolo a sledoval Velkou síň s pobavením v očích a náramě si to užíval.
"Evansová už mě s tím štveš! Copak ti to nestačí jednou? To to ten tvůj mozek nedokáže pochopit? Ty. Já. Nikdy. Spolu. Jasný?" zeptal se James a zakoulel očima.
"Jasný, takže v osm před hlavní bránou krasavče!" zakřičela ještě Evansová a pak vyběhla ven ze síně.
"Merline za co mě trestáš?" spojil James ruce nad hlavou. No to už jsem nevydržel a zahučel pod stůl kde jsem se naplno rozesmál. Zanedlouho tam skončil i Remus, jediný Petr zjevně nepobral co se kolem děje. Jeho miniaturní mozeček vnímal jen jednu věc - lívance.
Když se vše zase uklidnilo, podíval jsem se na Jamese.
"To se vám povedlo, takhle vyjevené sestřenky jsem ještě neviděl," zasmál jsem se při pohledu na Bellatrix s hubou až někde u kolen a zaseknutou Cissu s vidličkou na půl cesty k puse.

"Celé ráno jsme to plánovali, však víš, scénář, načasování. Ale dává mi hodně zabrat se nerozesmát," zašklebil se James. Přitáhnul si k sobě dvě nožky párků a pustil se do jídla. "Co máme dneska první hodinu?" zeptal se s plnou pusou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama