16. Příjemné překvapení ve stylu Luciuse Malfoye

17. února 2014 v 17:51 | Juliette |  Last Year
Kapitolka opravdu kratičká, ale i tak je to kapitola, takže musí být odděleně :)"Takový dodatek, vzpomínáš si Siriusi jak jsme se bavili o těch přezdívkách?" otočil se na mě při snídani Remus. Jen jsem pokýval hlavou a dál se věnoval porcování párku.
"Jak to, že jsi spal s Bertou, když už dávno školu vyšla?" zeptal se.
"Šla požádat o místo učitele Obrany. Nemůže sehnat žádné místo na Ministerstvu," řekl jsem. Za tu noc jsem se styděl ze všeho nejvíc, Berta taky nebyla dvakrát krasavice.
"Remusi, neříkal jsi něco o tom, že zbytek se dozvíme na snídani?" otočil se k nám James.
"Si počkejte až přijde Malfoy, se potrháte smíchy. A musím říct, že vás obdivuji s muškou, na to kolik jste toho vychlastali…" nedokončil, protože právě do Velké Síně vstoupil nasupený Malfoy a rázoval si to přímo k nám.
"Ale neříkej Lucie, že jsi se kvůli nám tak vyfiknul?" protáhla Jean sedící vedle mě. To jen podpořilo Malfoyovu rudou barvu v obličeji. Abyste pochopili, růžové minišatičky s nápisem "Fuck me" asi nebyly obvyklým kusem v šatníku čistokrevných rodů. Na růžových jehlách si málem zpřelámal nohy, vysoký culík s růžovou gumičkou mu asi taky nedělal dobře. Nejvíc směšné na tom bylo, že to zjevně nešlo sundat.
"Dáte to okamžitě dolů," zasyčel výhružně, když k nám dopajdal. A nožičky se mu na vysokých jehlách tak vtipně klepaly!
"I kdybychom Lucísku věděli jak, neudělali bychom to," ušklíbl jsem se vítězně.
"Však tebe ten úsměv přejde," zavrčel, ještě než se za všeobecného veselí odebral ke svému stolu, kde se od něj všichni odtáhli pěkně daleko, kromě Narcissy, která přes něj aspoň hodila deku, aby to nebylo vidět.
"Tohle by se mělo zaznamenat," usmál jsem se nebezpečně.
"Myslíš foťákem? Tak to se neboj, mám ho vyfoceného ještě s lízátkem v ruce a červenými líci, tohle byl váš zatím nejlepší fórek," usmál se Remus.
"Pašák," poplácal jsem ho po rameni.
Hold jsme ho vychovali my.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama