Cestování časem

25. března 2014 v 15:12 | juliette |  Aktuality
NEvím proč jsem to napsala, tak jak jsem to napsala. Ale splodila to má chorobná mysl, která má v hlavě (neustále) ten hlas Hermiony Grangerové (Emmy Watson), co mi říká, když mám něco špatně, když se neučím na test, když si nedělám domácí úkoly. Je to takové moje upgradované svědomí.

Och, jaké možnosti by nám to přineslo! Jen si to představte!
Jste-li student/ka: vrátit se zpátky a napsat do testu správné odpovědi!
Jste-li adrenalinový sportovec: vezmete si jiné bungee lano, protože víte, že s tím, které máte teď, by jste byli do deseti sekund... víte co.
Jste-li nemocní (nějakou infekční chorobou, např. mononukleózou): si dřív rozmyslíte, co strčit do pusy.
Tolik možností! Ale... Ach ano, díky Hermiono. Tady Hermiona by chtěla dodat, že: Awful things happen to wizard who meddle with time. (Ošklivé věci se stávají kouzelníkům, co si zahrávají s časem - berte to jako můj osobní překlad. nejsem chodící slovník, OK???)
A teď abychom se dostali k jádru věci: jaké by to bylo ještě skvělejší-

Hermiona: "Nasmíš o tom uvažovat, jako o něčem, co je skvělé! Měnit historii je špatné! Představ si, co by se stalo, kdyby někdo, kdo přišel v roce 1945, při výbuchu atomové bomby v Japonsku, se rozhodl, že tomu zabrání? Neskončila vy 2. světová válka!"
Juliette: "No jo, ale ty svoje připomínky si nech nakonec. Nebo raději je napiš na pergamen, a spal ho. Díky."
Hermiona: "Ale-"
Juliette: "Kušuj už!"

Takže. Přineslo by nám to neomezené možnosti. Mohli bychom se vrátit zpátky v čase a říct tehdejším vědcům to, co vědci naší doby vymysleli. Tím pádem bychom se dostali mnohem dál, než jsme! Bylo by to úžasné! Stvořili bychom umělého člověka, uměli bychom vytvořit kyslík, ten přemístit na Mars a žít tam! Kdyby Slunce zhaslo, vrátili bychom se v čase do doby, kdy ještě svítí! Mohli bychom vytvořit nesmrtelnost!

Hermiona: "Ale nesmrtelní to mají strašně těžké! Vzpomeň si na Nicholase Flamela a jeho ženu! Žili okolo šestseti let a ztratili všechny své přátele! Svou rodinu!"
Juliette: "Ty jsi ale šťouralka. Co kdyby byli všichni nesmrtelní? Nikoho by nešlo zabít? To by byla paráda, nemyslíš?"
Hermiona: "Ne, to rozhodně nemyslím! Ty bys chtěla, aby třeba Ty-víš-kdo zůstal naživu?"
Juliette: "Dá se hodit do vězení."
Hermiona: "Ale nebuď hloupá, copak nějaké vězení Ty-víš-koho udrží?"
Juliette: "Hermiono, je po smrti. Válka je vyhraná. Tak sakra seber trochu odvahy a řekni jeho jméne! Vždyť už jsi to dokázala. Voldemort. Co je na tom? Voldemort. Voldemort. A přestaň sebou škubat! Chci dopsat, co jsem rozepsala!"

Předtím, než mě Hermiona tak nestydatě - a nekoukej se tak na mě, víš že je to pravda, Hermiono - vyrušila, chtěla jsem tenhle článek dokončit. Takže...

Juliette: "No super Hermi, dosáhla jsi toho, zapoměla jsem ten konec! Tak ti moc děkuju!"
Hermiona: "Já? Já za to nemůžu!"
Juliette: "Ale můžeš! Pleteš se mi do povídek, říkáš mi co mám dělat, říkáš mi co nemám dělat, když si čtu, přidáváš k tomu absolutně nudné komentáře a-"
Hermiona: *fňuk*
Juliette: "Ne, ne, ne, tohle na mě neplatí. A nefňukej, nikdo na to není zvědavej."

Takže, omlouvám se. Díky jedné osobě nejsem schopna dokončit článek. Snad se vám aspoň ta trocha líbila. I když mi - ta jedna osoba - furt do všeho kecala. A všechno vyvracela. Ach jo, už se mi tu rozbrečela. Musím jít. Tak příště ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama