Duben 2014

Wattpad

9. dubna 2014 v 6:26 | juliette |  Aktuality
Ahoj, kdybyste se někdo chtěl kouknout, tak na Wattpadu mám účet a zatím jednu rozepsanou povídku, kterou sem dávat nebudu :)
Dále pak tam má jedna kámoška takovou humornou povídku: Špatní kluci to uměj líp. Je to fakt dobrý, doporučuju přečíst :)

Moje povídka TADY
Povídka kámošky TADY


Tak snad to všechno funguje, jak má. Prosím přečtěte si hlavně to kámoščino, to moje je taková blbost, jako obvykle :) Ale ona to má fakt dobrý :)

Fan book pro Alana Rickmana

6. dubna 2014 v 19:37 Aktuality
Ahojky, tohle je asi podruhé co se něco takového pořádá - fakt nevím pokolikáté přesně. Vím o tom, že před tím byla Rowling, ale teď je taková super akcička typu napiš si dopis pro Alana Rickmana. Ten kdo neví - hamba vám - kdo Alan je, je to úžasný herec, co ztvárnil - musím říct že dokonale - Severuse Snapa v sáze o Harry Potterovi. Ale to není jediné. Ve spoustě dalších filmů figuroval a musím říct, že se mu to fakt povedlo :) Je to prostě úžasný herec, to mi nevymluvíte i kdybyste chtěli :)

Takže tady je ODKAZ na stránku na facebooku, která se k tomu tématu stáčí. Kdo nemá facebook a chce se přihlásit, šup šup a běžte se zaregistrovat :)

Tady pak ODKAZ na skupinu, kde jsou potom bližší informace a tak dále a tak dále :)

Pokud budete tak hodní laskaví a já nevím co ještě, zmiňte se o té akci na svém blogu, napiště přátelům, maminkám, tatínkům, komukoliv, ať se to šíří :))

Díky moc za pozornost ;)


Základní asertivní práva

6. dubna 2014 v 19:04 | juliette |  Jednorázovky
Tak zrovna jsem vyhrabala... Dělali jsme to loni na občance. Pak jsem to asi měsíc předhazovala mamce :D
v závorkách jsou věci, které se nestaly, pouze mé osobní komentáře :D

Úvaha o uvažování

6. dubna 2014 v 18:44 | juliette |  Jednorázovky
Máme zrovna ve škole téma úvah. Tak každý týden o češtině píšem nějakou. A já už sakra nevím o čem uvažovat! Je toho strašně moc! Tak jsem se rozhodla se s vámi o moji nejnovější podělit :) Ať se líbí nebo ne, mě je to fuk! :D Tak i tak za to dostanu jedničku :D