Květen 2014

Kapitola 2

30. května 2014 v 18:00 | juliette |  Lily Evans
"Tak slečno Evansová, proč jste se se mnou chtěla vidět?"
"Zaprvé jsem vám chtěla poděkovat za vše, co jste pro mě udělal a chtěla jsem se vás na něco zeptat…" zamnula si rukávy.
"Chcete vidět svou sestru, nemýlím se?" usmál se na ni Brumbál.
"Ano… Já… jak to víte?"
"Čekal jsem, že dříve či později se na to zeptáte. Pošlu jí mudlovskou poštou dopis, jen mi řekněte, kdy by vám to nejvíce vyhovovalo?"
S Brumbálem se Lily dohodla na všech detailech. V sobotu dopoledne už stála připravená v Brumbálově pracovně a čekala na přemístění. Nikdy se nepřemisťovala, a tak to pro ni bylo něco tajemného. Později zjistila, že to tak asi mělo zůstat. Připadala si, jako kdyby se její tělo rozložilo na maličké atomy a poté zase seskládalo. Prostě nepříjemný pocit.
Ocitla se na místě, které vůbec nepoznávala. Ředitel zamířil k jednomu baráku, a tak ho následovala. Zastavili se před dveřmi a Lily roztřeseně zabouchala na dveře.
Netrvalo dlouho a dveře se rozletěly dokořán, stál v nich obtloustlý chlapík, co vypadal, že snědl někoho jiného a tím nabyl té své sloní váhy. Za ním se objevila kostnatá vyžle - jinak se to nazvat nedalo - která až moc připomínala její sestru.
"Pane Dursley, paní Dursleyová," uklonil se jim Brumbál. "Někoho vám vedu na návštěvu."
Pan Dursley si Lily změřil opovržlivým pohledem. "Snad se o ni taky nemáme starat?"
Lily se zamračila. "To, že je manžel mé sestry? Promiňte, pane profesore, ale myslela jsem, že má Petunie lepší vkus, než tlustá prasata, co se celý den jen cpou."
Pan Dursley zbrunátněl a nebýt toho, že před ním stáli dva kouzelníci, pravděpodobně by se na Lily vrhnul.
"Lily?!" vykřikla Petunie.
"Ahoj sestřičko, bylo ti beze mě smutno?" V tu chvíli paní Dursleyová omdlela.
"Asi bychom měli jít dovnitř," navrhl Brumbál a nikdo mu neodporoval.
"Jak můžeš být její sestra, když její sestra byla před dvanácti lety zavražděna? To díky tobě jsme dostali toho spratka na starost," mumlal pan Dursley spíš pro sebe než pro ostatní.
Petunii položili na gauč a Brumbál ji jedním švihem hůlky probral.
"Lily," zašeptala Petunie. "To není možné."
"Co není možné? Jsem sakra čarodějka, u nás je možné všechno. Ale kvůli tomu tu nejsem. Slyšela jsem od svého syna, a nejen od něj, že se k němu chováte ošklivě," procházela obývákem a přejížděla prstem po fotkách obtloustlého chlapce.
"Lily, já-"
"Ne Petunie, neříkej nic. Zklamala jsi mě. Tedy ne mě, ale mé budoucí já. A až se znovu potkáme, tak počítej s tím, že to nedopadne tak vřele, jako teď. A mimochodem," rozzářila obličej ve velkém úsměvu. "Měla sis vzít Bena."
Dursleyovi stáli jako zaražení, vůbec nechápali, co se děje. Nějaká patnáctiletá holka si přijde a začne tvrdit, že je už několik let mrtvou Lily, a ještě jin vyhrožuje. Kdyby se pan Dursley tolik nebál kouzel, byl by už po té malé drzé holce skočil.
Lily vytušila, že už si nic nemají říct, a kdyby, tak by to dopadlo opravu špatně, a tak se otočila na podpatku a beze slova vyšla ven.

Brumbál stál uprostřed obýváku a usmíval se na všechny strany. Když se dostatečně vykoukal, vyšel ven a i s Lily se přemístil do Bradavic.
"Tak to bychom měli. Tedy, čekal jsem, že to bude trochu delší, než tři minuty, ale jsem rád, že jste si to se sestrou vyříkaly. Ovšem obávám se, že kromě profesorského sboru a již zmíněné vaší sestry se o vás nesmí nikdo dozvědět."
"Jistě pane profesore a děkuju vám mockrát, za váš čas," řekla a rychle vyběhla ven. Z jejího pomyslného zápisníku si vyškrtla kolonku "Petunie" a svět byl zase o něco hezčí.


Kapitola 1 - 2 část

28. května 2014 v 18:01 | juliette |  Lily Evans
Ehm, tak tady je teda dvojka... Ale štve mě to. Moc.

Kapitola 1

28. května 2014 v 18:00 | juliette |  Lily Evans
Ehm, první kap je tady, ale díky za... podě.... prostě kvůli blog.cz to musím rozdělit -_-

PROLOG

26. května 2014 v 18:00 | juliette |  Lily Evans
Ehm... Prolog.. Co k němu říct...? Zbytek dole :D

Lily Evans - Info

26. května 2014 v 17:59 | juliette |  Lily Evans
Je to povídka o Lily - nečekaně. Trochu jsem pozměnila originální (od J.K.Rowling) znění, takže to končí trochu jinak, snad se bude líbit :)
Klíčová slova: Lily Evans, cestování časem, Bradavice, třetí díl Harryho Pottera.... Samozřejmě je toho víc, ale nejsem zoufalka. Tedy jsem, ale tady to nemám za potřebí. Wattpad je stokrát lepší. A tam to taky budu dávat :D
Tato povídka je DOKONČENÁ :) Takže enjoy :)Hannah a Katherine

14. května 2014 v 17:17 | juliette |  Aktuality
Povídka, která vznikla na přání mých spolužaček, psaná s SammiJaneShine, se konečně dá publikovat!
Povídka je ze světa Harryho Pottera a věřte mi, neuvěřitelně mě baví to psát, takže jestli nejste líní, rozklikněte odkaz, přečtěte si povídku a zanechte komentář či cokoliv jiného s připomínkou!!! :)
Je to povídka, kde Hannah je hodná a Katherine je zlá... Jak jinak že jo... A mě přijde docela napínavá, i když vím co se tam stane, přesto jsem napnutá jak šňůra na prádlo. :D Blbý přirovnání. Ne fakt, tady na tomhle blogu ujdou dvě povídky, Last Year a ta s Natálií... Mám pocit, že se to jmenuje, Když se osud staví proti tobě, nebo tak nějak. LY budu dávat na Wattpad, až to dopíšu, ale na zbytek se vykašlu a možná - možná - ho smažu...
V každém případě, Hannah a Katherine na vás čekají a přivítají vás humorem, který byste nemuseli pochopit, protože to je prostě z oblasti našeho třídního kroužku.... Ale jak říkám, dobře napsané a napínavé, tak šup... Odkaz čeká :)

April Joke - Black Veil Brides

14. května 2014 v 17:11 | juliette |  Aktuality
Mnoooo, tak tohle je povídka - fanfiction - kterou jsem napsala já a právě SammiJaneShine.
Fanfikce na téma BVB se stala mou velice oblíbenou, protože ani nevím proč... Prostě to mám ráda :D A v hlavní roli jsem si dosadila Victorii Justice :)
Jsi fanda BVB??? Joo, super, zajdi koukni, okomentuj, dej vote a hlavně, užij si to! :)

Once - Nightwish

14. května 2014 v 17:08 | juliette |  Aktuality
Ehm. Ahoj lidi. Dlouho jsem sem nepsala, protože už to tu slouží spíš jako moje informativní tabule. Informativní tabule o povídkách na wattpadu.
Once, je povídka o skupině, která si říká Nightwish a upřímně? Hrajou dobře :)
Kamarádka, jejíž pseudonym zní SammiJaneShine, má povídku o jednom zpěvákovi, z té skupiny.
Příběh je chytlavý... Přečtěte si to, hlavně vy, fanoušci Nightwish :)

Wattpad

5. května 2014 v 21:16 | juliette |  Aktuality
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak je to oficiální. Upřímě už kašlu na blog, protože to steně nikdo nečte... no prostě už to není tak populární :)
Přesunula jsem se na Wattpad, takže těm, co se líbila jedna z těch absolutních kravin, co jsem napsala, určitě se koukněte tam, protože lvl mého psaní se zvedl - doufám - a bude to zase úplně o ničem jiném.
Teda, jedna, co je dokončená, tá podle mě stojí za velký kulový, ale říkají, že prý je dobrá... :D a já jim to nevyvracím.
A mám tam už dokonce druhou.... To je - jedna dokončená, jedna nedokončená a několik rozepsaných, co tam ještě nejsou :)
.
.
.
.
Tady je ten odkaz :) :)
Jo, pokud dopíšu Last Year, tak si to dám na Wattpad. Ostatní nehodlám dokončovat :D
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!